Translate

5 Nisan 2014 Cumartesi

BUGÜNÜN SARAYLISI DİZİSİ VE TAKILARI : KUYUMCULUK MESLEĞİNİ TALTİF EDEN BİR YAPIM


Kuyumculuk mesleği ilk kez bir dizide bu kadar iyi biçimde temsil ediliyor, adeta taltif ediliyor.
Kuyumcu firmaları arası rekabetin de konusu içerisinde olduğu bir üçlü aşk, aile ve iş dünyası dizisi olan Bugünün Saraylısı, çok güçlü oyuncu kadrosu, iyi işleyen senaryosu ve merak uyandıran sahneleriyle her hafta Cumartesi akşamları evlerimize ziyaretçi olmaya devam ediyor. Kim Ata Katipoğlu gibi zanaatkar, gerçekten dürüst, güngörmüş, sanatın her alanına duyarlı, nerede ne konuşması gerektiğinden haberdar, yaratıcı, çalışanlarına müşfik ve öğretici bir kuyumcu karakterinden hoşlanmaz ki? Yıllarını bu mesleğe
vermiş olan bir çok kuyumcu da bizce bu karakteri çok sevdi. Katipoğlu karakterini kuyumcular olarak
çok sevdik. Biliyoruz ki ülkemiz insanları da çok sevdiler. Bizim de buradan bir sektör temsilcisi olarak naçizane  İstanbul Kuyumcular Odası na bir çağrımız var. Kuyumculuk mesleğine itibar kazandıran bu dizinin yapımcı firması Avşar Film ve başrol oyuncusu Selçuk Yöntem mutlaka bir vesile ile ödüllendirilmeli. Ya da nazik bir biçimde kendilerine teşekkür edilmelidir. Özel bir gece tertip edilerek bu iş yapılabilir. Biliyoruz ki Odamızın harika bir terası vardır bu iş için. Neden olmasın? İstanbul Kuyumcular odasına böyle güzel bir gece hazırlamak yakışır. Yeni Başkanımız sayın Norayr İşler'e böyle bir icraatın yakışacağını düşünüyoruz.
Firma olarak bu anlamlı buluşma için elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.
Biz bu güzel yapımdan maalesef çok geç bahsettik burada. Ama hem geçmiş bölümlerdeki kullanılan takılardan hem şu an kullanılan takılardan burada çokça bahsedeceğiz. Dizinin sıkı takipçilerine bu özel bilgileri vermekten memnun olacağız.

Daha fazla ayrıntı ve bilgi için:
demirsoyahmet@hotmail.com
0212 522 96 46
0534 503 23 39

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...