Translate

7 Şubat 2010 Pazar

NİHAL'İN KÜPESİ'Nİ BEKLERKEN ŞIK BİR ALTERNATİF


NİHAL'İN YEŞİL KÜPESİ SEVGİLİLER GÜNÜ HENGAMESİNE TAKILDI. AMA EN GÜZELİNİ YAPABİLMEK İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ ÖYLE DEĞİL Mİ? SAKIN VAZGEÇTİĞİMİZİ SANMAYIN, ATÖLYEMİZDE SON AŞAMAYA GELDİK. ONU BEKLERKEN BU ÜRÜNÜ İNCELEYEBİLİRSİNİZ. ÜRÜNÜMÜZ KAPALIÇARŞIDA USTA BİR İŞÇİLİKLE KOTARILDI. TIPKI "İBRİK YÜZÜK" GİBİ. BU ARADA İBRİK YÜZÜK İÇİN YORUMLARINIZIN ARTARAK DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUZ.
ŞİMDİ GELELİM YEŞİM TAŞLI KÜPEMİZE. OSMANLI SARAY KUYUMCULUĞUNUN İLHAMI İLE İŞLENMİŞ BU KÜPE O KADAR HARİKA BİR MÜCEVHER İMİTASYONU Kİ BUNU ANCAK BU ÜRÜNE SAHİP OLDUĞUNUZDA ANLAYABİLECEKSİNİZ. ÜRÜNÜMÜZ 925 AYAR GÜMÜŞ. ÜST TARAFI OKSİT CİLA VE ZİRKON TAŞIN BİLEŞİMİNİ ÇOK GÜZEL YAKALAMIŞ. TERS LALE,GONCA LALE SARAY KUYUMCULUĞUNUN YÜZYILLARCA KULLANDIĞI EN ÖNEMLİ FİGÜRLEDEN. ZİRKON TAŞLAR ELMAS TAŞ HAVASINI VERMİŞ,ÇÜNKÜ MIHLAMA ÇOK ÖZENLİ YAPILMIŞ. KÜPENİN YARI ALT KISMI ÖZEL BİR ALTIN KAPLAMA CİLA İLE RENKLENDİRİLMİŞ. EN ALTTAKİ YEŞİM TAŞLAR İSE KÖK ZÜMRÜTTEN AYIRT EDİLEMEYECEK KADAR MÜKEMMEL GÖRÜNÜMDE. BU KADAR YILLIK KUYUMCUYUM. BİR İMİTASYONU BU KADAR BEĞENECEĞİM AKLIMA GELMEMİŞTİ. ÖZEL GECELERDE ABİYE KIYAFETLERİNİZİ ÇOK İYİ TAMAMLAYACAK BU KÜPE FİYATIYLA DA ŞAŞIRTIYOR.
135 TL. SINIRLI SAYIDA ÜRETİLDİ. ALMAZSANIZ AKLINIZ BU KÜPEDE KALACAK::) BUNU ÇOK İYİ BİLİYORUM. İŞÇİLİĞİ İLE BENİ DE ÇOK ŞAŞIRTTI.
BUGÜNDEN İTİBAREN PASAJ.COM DA. KARGO TÜRKİYE'NİN HER YERİNE ÜCRETSİZ.
SİPARİŞ GÜN İÇİNDE 15:00 E KADAR VERİLİRSE AYNI GÜN KARGO!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...